User menu

Hubnutí s Míšou

Domů | Hubnutí s Míšou

Výživové poradenství není o nekonečných konzultacích, paušálním jídelníčku ze super zdravých potravin, které musíme kupovat ve spešl obchodech, případně z potravinových doplňků díky, kterým zhubneme, co nejvíce kilogramů, co v nejkratším čase!

Stravovat se podle předepsaného jídelníčku zvládne i malé dítě.
Ano, jídelníček je důležitý pomocník při změně stravovacích návyků, ale má posloužit jen jako berlička díky, které se naučíme jíst dlouhodobě správně a nikoli, jako dieta podle, které se budu stravovat určitou dobu a pak se vrátím ke starým návykům, spíš tedy zlozvykům.

"Pokud zhubnu, ale bez poradce si dál nevím rady např., když přijde oslava, návštěva, čas dovolené atd., protože mám jen předepsaný jídelníček a výsledek všeho je, že buď se neúčastním, nebo že veškeré úsilí, peníze za služby a časem i shozená kila jsou ty tam, tak to je opravdu špatně!

Dobrý výživový poradce by měl být především dobrý učitel!

Nabídka potravin je dnes opravdu velká, ale bohužel ne vše je pro nás vhodné.
I přesto, že nám některé potraviny velmi chutnají a některé patří i do kategorie zdravé, způsobují nám zdravotní komplikace. Místo toho, aby nám dodaly potřebnou energii a vitalitu, dodají nám pocity únavy, vyčerpanosti nebo nevolnosti.

Poradenských služeb využíváte přece hlavně z důvodu, abyste se něco naučili a po té dokázali fungovat úplně sami.

Jídlo je náš jediný zdroj živin a energie, tudíž bychom měli vědět, které je pro nás nejvhodnější, neboť každému vyhovuje něco jiného.

Máte rádi dobré a kvalitní jídlo?
Já ano, je to přímo moje vášeň :)


Proto bych Vás ráda naučila, že zdravé stravování není o omezování se v jídle, ale právě naopak je o pestrosti, neomezených nápadů, receptů a chutí.
Jídla z kvalitních, běžně dostupných potravin jsou jednoduchá a na přípravu časově nenáročná. Tím si zachovají živiny, vitamíny, minerální látky a především svou přirozenou chuť.


Máte rádi osobní přístup a komfort v pohodlí Vašeho domova?

Ideálním řešením této situace je moje návštěva i s přístrojem InBody přímo u Vás doma, případně v zaměstnání.

Je Vám příjemnější konzultace v kavárně při šálku dobré kávy?

Můžeme si konzultaci domluvit i tam.


Mým cílem je:

naučit Vás správným stravovacím návykům na tolik, aby se Vám staly přirozenou součástí života.

Výživové programy na míru sestavuji nejen kvůli splnění Vašeho cíle, ale také z důvodu, aby Vám nová jídla chutnala, byla na přípravu časově nenáročná a tím Vám byla Vaše změna co nejvíc příjemná.

Proto ke každému klientovi přistupuji individuálně, neboť každý máme jiný zdravotní stav, denní režim, koníčky, zaměstnání, chutě a cíle.

Né všichni potřebují nutně výživový program na míru a proto jsem své služby rozšířila o služby jako je workshop "Jak správně jíst" více info zde, na který navazují ostatní služby zde, které si volíte podle vlastní potřeby.